Empowering communities!

Doprines svojmu osobnému rozvoju, ako aj svojej komunite.
Rozvrh našich aktivít si môžeš stiahnuť TU.

Pridaj sa k nám!
Vitajte v YMCA Srbsko!
Naša misia je zobrazená v rovnostrannom trojuholníku, čo symbolizuje holistický rozvoj ducha, mysle a tela, ktorý sa snažíme dosiahnuť v YMCA. Prečo je práve YMCA Srbsko správnym miestom na strávenie tvojho voľného času?
Duhovni i Moralni Rast


01. Duchovný a morálny rast


YMCA verí a podporuje hodnoty ako odvaha, zodpovednosť, úcta, kreativita a starostlivosť. prostredníctvom našich programov majú deti a mladí ľudia príležitosť vyvíjať sa ako autentické osobnosti, ktoré prinášajú pozitívne zmeny do svojej komunity.

Druženje i Zajednica


02. Spoločenstvo a komunita


Staň sa súčasťou inkluzívnej komunity, kde sa každý cíti vítaný! Zoznám sa s novými priateľmi, vymieňajte si skúsenosti a záujmy v bezpečnom prostredí priestorov YMCA.

Raznolike Aktivnosti


03. Rôznorodé Aktivity


Od vzdelávacích cez kreatívne až po športové a kultúrne programy - ponúkame rôznorodé aktivity, ktoré podporujú tvoj osobný rozvoj a záujmy.
Týždenný rozvrh aktivít si môžeš stiahnuť TU.

Volontiranje i Angažovanje


04. Dobrovoľníctvo a Aktivizmus


S lokálnymi a globálnymi dobrovoľníckymi skúsenosťami a aktivizmom v YMCA pomáhaš nie len svojej komunite, ale aj sebe. Nech tvoj životopis vyniká medzi ostatnými. Aktivuj sa!

Podrška i Mentorstvo


05. Podpora a Mentorstvo


YMCA ti môže poskytnúť podporu a zdroje na dosiahnutie tvojho plného potenciálu prostredníctvom programov v Srbsku a v zahraničí. K dispozíciu ti stoja skúsení vedúci aktivít z nášho tímu.