Zapoj sa!

Rozvrh aktivít pre jeseň/zimu si môžeš stiahnuť TU.
Spôsoby, ako sa zapojiť do našich aktivít, nájdeš nižšie na tejto stránke.

Slika
Podpor nás

Tvoja podpora má význam! Staň sa súčasťou našej misie na zlepšenie komunity a života mladých ľudí. Darovaním finančných prostriedkov môžeš pomôcť YMCA Serbia pri realizácii projektov, programov a iniciatív, ktoré prispievajú k pozitívnym zmenám. Ďakujeme, že zvažuješ možnosť stať sa donátorom YMCA Srbsko!

Staň sa naším členom

Pre začlenenie, navštív našu kontaktnú stránku alebo sa priam obráť na najbližšie YMCA centrum. Tam dostaneš všetky potrebné informácie o členstve, vyplníš prihlasovací formulár a staneš sa súčasťou YMCA komunity!

Slika
Slika
Staň sa dobrovoľníkom

Chceš prispievať komunite a získať nezabudnuteľné skúsenosti? Staň sa dobrovoľníkom v YMCA Srbsko! Naša organizácia ponúka množstvo príležitostí na dobrovoľníctvo. Napíš e-mail alebo nás navštív osobne, aby si zistil/a, ako sa zapojiť a stať sa súčasťou tímu, ktorý pracuje na pozitívnych zmenách.

Zapoj sa do našich aktivít

Chceš sa aktívne angažovať a stať sa súčasťou inšpiratívnych udalostí a programov? YMCA Srbsko ponúka mnoho príležitostí na účasť v aktivitách, ktoré obohacujú tvoj život a prispievajú komunite.

Slika